Racionální jídelníček

Nemáte problémy s váhou, ale chcete jíst zdravěji? Chcete vyvážit a obohatit Váš stávající jídelníček?

Tento jídelníček je určen těm, kteří se chtějí racionálně stravovat. Tělo je podle mého názor božskou záležitostí. Je jednoduše dokonalé.. :), proto bychom mu měli poskytovat co nejvhodnější potraviny. Tělo si samo řekne, co se mu líbí a nebo naopak co se mu nelíbí… Pokud máte pocit, že je potřeba upravit Vaši stravu, již Vás Vaše tělo zřejmě informovalo, že je potřeba „něco“ udělat jinak.

Máme dvě možnosti:
1. Sestavím Vám racionální výživový plán
V tomto případě Vám na základě Vašeho stávajícího jídelníčku sestavím jídelníček nový. Vy si cca týden (kdo dělá na směny, tak déle) budete poctivě psát, co jste snědli, jak jste se pohybovali, spali, atd. Já Váš stávající životní styl vyhodnotím a sestavím Vám výživový plán na 7,14 nebo 21 dní. Jídelníček dělám na více dní z toho důvodu, že Vám nabízí větší možnost výběru a volby. Zařadíme zdravé potraviny, které již znáte a milujete a také potraviny nové, které čekají až je objevíte. Celkově obohatíme a upravíme Vaši stravu, tak abychom Vaše tělo očistili a doživili. …Najdeme spolu cestu, kdy budou spokojené chuťové buňky i Vaše tělo.

2. Konzultace bez sestavení výživového plánu
V tomto případě  Vám  již nebude sestavovat výživový plán…zkonzultujeme jednotlivé potraviny ve Vašem stávajícím jídelníčku, pohyb, pitný režim, spánek….aj. řekneme si co děláte výborně a co je potřeba zdokonalit, které potraviny jsou pro Vás vhodné a které naopak omezíte, jak by měl vypadat Váš denní režim… Celkově obohatíme a upravíme Vaši stravu, tak abychom Vaše tělo očistili a doživili. …Najdeme spolu cestu, kdy budou spokojené chuťové buňky i Vaše tělo.

Ceník

Komentáře

První komentář

Upozornění na