Redukční jídelníček

Snažíte se snížit svoji váhu a nedaří se Vám to? Vyzkoušeli jste různé diety, ale stále se Vám nedaří trvale zhubnout? Jste rozhodnuti začlenit do Vašeho života pravidelnou pohybovou aktivitu?

Redukční jídelníček je zaměřen na snížení Vaší váhy….. Mým cílem není, abyste měli pocit, že držíte dietu se skrytou myšlenkou: „Teď se budu chvíli omezovat a pak si dám….“ A už vůbec ve Vás nechci podněcovat myšlenku: „Držím dietu……nesmím to a to.“ Jde o to, abychom našli cestu přirozené změny, tedy bez pocitu, že se omezujete, že jste o něco ochuzeni. Naopak mým přáním a cílem je, abyste získali….. poznáte nové chutě a vůně, vyzkoušíte si nové barevnější recepty….uděláte svému tělu radost :-).

Máme dvě možnosti:
1. Sestavím Vám redukční výživový plán
V tomto případě Vám na základě Vašeho stávajícího jídelníčku sestavím jídelníček nový. Vy si cca týden (kdo dělá na směny, tak déle) budete poctivě psát co jste snědli, jak jste se pohybovali, spali, atd. Já Váš stávající životní styl vyhodnotím a sestavím Vám výživový plán na 7,14 nebo 21 dní. Jídelníček dělám na více dní z toho důvodu, že Vám nabízí větší možnost výběru a volby. Zařadíme zdravé potraviny, které již znáte a milujete a také potraviny nové, které čekají až je objevíte. Po dobu stravování se podle jídelníčku budete mít vyvážený příjem živin, Vaše tělo se přestane stresovat a začne se zbavovat nadbytečného tuku. Mým cílem je, abyste snížili svoji váhu a poskytovali tělu zdravé potraviny, způsobem, který Vám vyhovuje,…Najdeme spolu cestu, kdy budou spokojené chuťové buňky i Vaše tělo.

2. Konzultace bez sestavení výživového plánu
V tomto případě Vám již nebudu sestavovat výživový plán…zkonzultujeme jednotlivé potraviny ve Vašem stávajícím jídelníčku, pohyb, pitný režim, spánek….aj. řekneme si co děláte výborně a co je potřeba zdokonalit, které potraviny jsou pro Vás vhodné a které naopak omezíte, jak by měl vypadat Váš denní režim….atd….najdeme cestu, abyste zdravě  a s radostí dosáhli Vašeho cíle…

Ceník

Komentáře

První komentář

Upozornění na