„Po absolvování vysoké školy jsem se rozhodla, že již nechci být osůbka, která místo, aby tvořila svůj život, se nechává unášet životem v lehké agónii. Dlouho mi trvalo dojít k uvědomění, že to není má rodina, přátele, mé okolí,.. počasí :), kdo utváří můj život. Jsem to já. Já jsem také ten, kdo nic nedělá a dívá se na to celé z dálky. Pokud se mi přihodilo něco špatného, mohl za to on, ona či ono. Tento pohled na život, který má podle mého názoru spousta z nás, aniž bychom si tuto skutečnost uvědomovali, vedl k tomu, že jsem hledala nějaký stabilní bod v mém životě.

Našla jsem jídlo. Jídlo mě neposuzovalo a já podle něho neposuzovala sama sebe. Často jsem nejedla z hladu, ale z pocitu ukřivdění či naopak viny nebo z jiných pocitů, které ve mně vzbuzovalo okolí.

Vzhledem k tomu, že jsem jedla bezhlavě a tedy velmi nezdravě, začala jsem přibývat na váze. Jak jsem přibývala na váze, stávala jsem se neviditelnou pro své okolí a nejspíš jsem chtěla být neviditelná i sama sobě. Tuk, který mě statečně obaloval, tvořil jakousi obranou stěnu před okolním světem. Čím více jsem se soustředila na svou váhu a chtěla zhubnout, tím více jsem jedla. Nespokojenost, která tuto situaci provázela, mě jednoho dne donutila učinit zásadní změny v celém svém životě. Začalo to lidmi a pak přišlo na řadu jídlo. Když jsem konečně přestala přešlapovat a učinila rozhodnutí, začala jsem žít svůj život a  přestala jsem být jen němým pozorovatelem.

Jsou Vaše pocity obdobné?

Rozhodněte se a přestaňte jen pozorovat co se okolo Vás a ve Vás děje. Pomůžu Vám se změnou životního stylu. Na základě poznatků o Vás a Vašem současném životě Vám sestavým vyživový plán na míru. Naučíte se jak jíst a co jíst. Naučíte se přemýšlet o tom, co jíte a proč to jíte. Spolu nastavíme změny ve Vašem životě směrem k úpravě Vaší váhy a tím i životního stylu.

Nečekejte zázračnou dietu, ale postupnou změnu, na které je třeba pracovat.
Zdravý životní styl je základem plnohodnotného spokojeného života. Nezapomínejte, že vše se vším je propojené a vše se vším souvisí.

Málokdo z nás jí z hladu. Obecně přijímáme mnohem více potravy, než naše tělo potřebuje. Tedy, často jíme, aniž bychom měli hlad a vzhledem k nenasytnosti producentů potravin také jíme potraviny, které pro nás nemají žádný přinos naopak nám škodí.

Chcete vědet více? Porozumět svému tělu a tím i sobě?

Ač žijeme v jednadvacátém století  stále odděluje naše tělo od naší mysli. Měli bychom si ale uvědomit, že naše mysl není spokojená, když není spokojené naše tělo a naše tělo není zdravé, pokud se trápí mysl. Každá naše myšlenka a každý náš čin má dříve či později nějaký důsledek, proto je potřeba začít věnovat pozornost svému tělu hned teď, tedy dřív než se naše nespokojenost, lenost a nedbalost projeví formou nemoci našeho těla.

A jaký je Váš příběh? 🙂

Jistě Vás zajímá moje vzdělání….

Vystudovala jsem střední školu v oboru Veřejnosprávní činnost se zaměřením na sociální péči. V tomto směru jsem pokračovala na České zemědělské univerzitě v Praze, kde jsem v oboru Veřejné správa a regionální rozvoj nejprve vystudovala bakalářské studium a pak jsem navázala magisterským studiem.

Studium mě bavilo, ale vždy jsem byla zaměřena spíše humanitním směrem, proto jsem se rozhodla doplnit si své znalosti i v této oblasti.

A proč zrovna výživové poradenství?

Viděla jsem na sobě i na svém okolí, jak je pro nás jídlo důležité, jak ovládá náš život. Chtěla jsem se dozvědět víc, proto jsem absolvovala NutriAcademy v Praze v oblasti výživového poradenství a dále se  vzdělávám.

Projekt Zdraví do škol?

Zdraví do škol je projekt na kterém se podílím osobně a kterému věřím. Stravování obrovským způsobem ovlivňuje naše zdraví, ale i prožívání a nálady. Ráda bych prostřednictvím tohoto projektu pomohla dětem, ale i jejich rodičům zorientovat se ve světě potravin a pochopit jaká stravá je pro nás vhodná…..

Kurzy SEBEpoznání?

To je jeden velký zázrak v mém životě. Už ani přesně nevím, kdo nebo co, mě dovedlo k informacím o existenci  energií a věcí mezi Nebem a Zemí. Jak jsem již zmínila, jsem a vždy jsem byla zaměřená spíše humanitním směrem, čím dál více si uvědomuji, že jsme se nějak ztratili a málokdy jsme schopni si vzpomenout, kdo vlastně jsme.

Proto jsem se rozhodla zprostředkovat poznání skrze energie Shambally, Dimenze Ježíše Krista, aj. každému kdo jej bude chtít poznat.“

 

V&J Cestou Vážky?

S dlouholetou kamarádkou a obchodní partnerkou Janou Benešovou jdeme stejným směrem už řadu let,  proto jsme daly dohromady komplex služeb, které pečují nejen o naše tělo, ale i naši duši. A jelikož my obě jsme prodělaly za poslední roky mnohá pochopení a začaly jsme život žít, rozhodly jsme se pojmenovat naši provozovnu symbolicky = Cestou Vážky. Přijďte se za námi podívat :)…..

Přeji Vám den plný radosti 🙂

Vladěna Hruškováfoto Vladěna Hrušková

Komentáře

První komentář

Upozornění na